CHEJN - BARRY salám jehněčí - 850g

CHEJN - BARRY salám jehněčí - 850g

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Salámky
Dodavatel:Chejn
Cena:33.00 Kč

Oblíbená masová konzerva pro psy s jehněčí, čekankovým kořenem pro zdravou slinivku, játra a zažívání a s měsíčkem pro dobrý zrak. Krmivo neobsahuje lepek a tak je snadno stravitelné. S dostatkem přírodního kolagenu a nenasycených mastných kyselin přirozeně obsažených v masu. Krmivo je možno podávat samostatně jako kompletní krmnou dávku (viz doporučené dávkování) zvláště pro malá a střední plemena, nebo jako doplněk v kombinaci s oblíbenou přílohou, např. s těstovinou, rýží nebo s granulemi


 • CHEJN - BARRY salám kachna - 850g
  CHEJN - BARRY salám kachna - 850g

  Výjimečná a exkluzivní masová konzerva pro psy s kachním masem. Jablko dodá pektin potřebný pro správnou funkci střev, lněné semínko podpoří kvalitní srst a tymián je..

  33.00 Kč
 • CHEJN - BARRY salám zvěřina - 850g
  CHEJN - BARRY salám zvěřina - 850g

  Jedinečná a chutná masová konzerva pro psy se zvěřinou. Ovesné vločky dodají živiny a vlákninu. Kopřiva působí pozitivně na čištění krve a dobrou srst a rozmarýn je..

  33.00 Kč
 • BRIT dog sausage CHICKEN VENISON - 800g
  BRIT dog sausage CHICKEN VENISON - 800g

  Brit Premium Sausage je kompletní krmivo pro psy, nebo ideální doplněk ke granulím, BARF stravě a vařenému masu.  Kompletní krmivo pro psy. Žádný pes neodolá vůni a chuti..

  38.00 Kč
 • CHEJN - SAM vanička hovězí - 415g
  CHEJN - SAM vanička hovězí - 415g

  Lahodná masová konzerva pro psy. Kvalitní maso a vnitřnosti zaručují přirozený obsah kolagenu a mastných kyselin. Celer podpoří lepší strávené, zdravou kůži a oči. Bazalka..

  30.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu