Kontejner CURVER multi box - 6l26x20x24cm

Kontejner CURVER multi box - 6l26x20x24cm

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Misky a zásobníky
Dodavatel:(bez zařazení)
Cena:133.00 Kč

Zábava je jedním z příjemnějších okamžiků v průběhu dne každého zvířete. Pro pohodlné uskladnění hraček a jiných doplňků pro štěně se vyplatí opatřit si vhodný box. Speciálně pro Vás jsme navrhli produkt, který skvěle plní tento úkol. Box díky speciálně navrženému korpusu zavíranému na klapku umožňuje snadné skladování, usnadňuje také udržování pořádku díky možnosti jejich patrového ukládání. Box disponuje pohodlnou ergonomickou rukojetí, která umožňuje jeho snadnější používání.


 • Trixie dog CHLADÍCÍ plastová miska  - 120cm
  Trixie dog CHLADÍCÍ plastová miska - 120cm

  plastové chladí vodu a jídlo a uchovává ho čerstvé lehce odstraňte chladící vložku a znovu ji zmrazte v mrazničce může být použito i bez chladící vložky neklouzavé díky..

  389.00 Kč
 • ARGI miska NEROZLITELNÁ šedá - 2,1l
  ARGI miska NEROZLITELNÁ šedá - 2,1l

  Otravuje vás voda všude okolo psí misky? Cestujete s pejskem a potřebujete, aby pil a okolí zůstalo suché? Pro vás je připravena nerozlitelná miska pro psy. Miska je tvarem..

  499.00 Kč
 • ARGI miska PROTISKLUZOVÁ dvojitá - ČERVENÁ
  ARGI miska PROTISKLUZOVÁ dvojitá - ČERVENÁ

  S plastovou dvojmiskou, která obsahuje i lžičku, pro vás už nandavání konzerv nebude nikdy těžké. Dvojmiska se skládá ze dvou čtvercových mističek, do kterých můžete..

  199.00 Kč
 • ARGI miska PROTISKLUZOVÁ modrá - 1,3l
  ARGI miska PROTISKLUZOVÁ modrá - 1,3l

  Pokud hledáte pro svého domácího mazlíčka kvalitní misku, podívejte se na plastovou misku s přilnavým protiskluzovým dnem. Pro každé zvíře je důležité nejen jídlo, ale i..

  99.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu