Kontejner CURVER na krmivo pro PSY - 23l23,2x49,7x50,3cm 10kg

Kontejner CURVER na krmivo pro PSY  - 23l23,2x49,7x50,3cm 10kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Misky a zásobníky
Dodavatel:(bez zařazení)
Cena:399.00 Kč

Víko kontejneru je opatřeno robusním uzavíráním, které doléhá na gumové těsnění, takže uzavření je opravdu dokonalé a granule nevysychají a udržují si svou vůni. Díky tomu, že ke krmení nemůže vzduch, si déle udrží svoje nutriční hodnoty a vlastnosti. Je také výhodou, že z nádoby neuniká aroma granulí do okolí, což znamená, že mimo dobu krmení granule nejsou nikde cítit. Kontejner je opatřen kolečky pro snadnou manipulaci s krmivem a je velmi lehký. Ohledně údržby je proveden z materiálu, který se snadno čistí.


 • Podložka (obdélník) BAILY se štěňátkem šedá - 60x40cm
  Podložka (obdélník) BAILY se štěňátkem šedá - 60x40cm

  Plyšová podložka BAILY se štěňátkem krátký plyš tenké pěnové polstrování zabraňuje prochladnutí, při ležení na podlaze podložka má pogumovanou protiskluzovou..

  193.00 Kč
 • Trixie dog CHLADÍCÍ plastová miska  - 120cm
  Trixie dog CHLADÍCÍ plastová miska - 120cm

  plastové chladí vodu a jídlo a uchovává ho čerstvé lehce odstraňte chladící vložku a znovu ji zmrazte v mrazničce může být použito i bez chladící vložky neklouzavé díky..

  389.00 Kč
 • ARGI miska NEROZLITELNÁ černá - 1,3l
  ARGI miska NEROZLITELNÁ černá - 1,3l

  Otravuje vás voda všude okolo psí misky? Cestujete s pejskem a potřebujete, aby pil a okolí zůstalo suché? Pro vás je připravena nerozlitelná miska pro psy. Miska je tvarem..

  299.00 Kč
 • ARGI miska PROTISKLUZOVÁ dvojitá - ČERVENÁ
  ARGI miska PROTISKLUZOVÁ dvojitá - ČERVENÁ

  S plastovou dvojmiskou, která obsahuje i lžičku, pro vás už nandavání konzerv nebude nikdy těžké. Dvojmiska se skládá ze dvou čtvercových mističek, do kterých můžete..

  199.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu