PRINS SportCare RACINGsprint - 20kg

PRINS SportCare RACINGsprint - 20kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Granule pro psy
Dodavatel:Prins
Cena:1620.00 Kč

SportCare Working & Endurance je lisované krmivo pro psy, které potřebují poskytovat špičkové výkony v činnostech dlouhodobého trvání. Toto krmivo bylo vyvinuto speciálně pro tažný psy, pracovní psy nebo pro psy, kteří praktikují jiné sporty dlouhodobého charakteru. Pro takto sportující psy, jsou tuky rozhodujícím zdrojem energie. Krmivo se zvýšeným obsahem tuku je klíčem k jejich vytrvalosti. Zvýšené hladiny proteinů navíc podporují svaly. Krmivo je vysoce koncentrované, a proto je objemově menší, což snižuje zátěž na žaludek.   Vyvážená výživa - speciálně vyvinuté pro mushering nebo jiné dlouhodobé činnosti Podporuje spoje - složky jako lososový olej, glukosamin a chondroitin podporují klouby sportovního psa Zvýšený obsah bílkovin a tuků - obsahuje vyšší obsah tuku a bílkovin, aby vyhovoval potřebám psů, kteří praktikují sport s dlouhým trváním. L-karnitin navíc podporuje optimální spalování tuků      


 • PRINS SportCare RUNNINGtrail - 20kg
  PRINS SportCare RUNNINGtrail - 20kg

  SportCare Running & Trail je lisované krmivo pro psy, které musí poskytovat špičkové výkony v činnostech střednědobého trvání. Existuje spousta sportů, které spadají do..

  1683.00 Kč
 • EMINENT  MAXI JUNIOR  - 15kg
  EMINENT MAXI JUNIOR - 15kg

  Krmivo poskytuje potřebné živiny a energii pro rostoucí psy velkých a obřích plemen a zajišťuje tak správný růst a vývoj svalů a kostí. Chondroitin, glukosamin a ideální..

  881.00 Kč
 • EMINENT PLATINUM  PUPPY  - 12kg
  EMINENT PLATINUM PUPPY - 12kg

  Výživa štěňat malých a středních plemen klade náročné požadavky na obsah kvalitních, dobře stravitelných bílkovin, důležitých pro správný růst a vývoj štěněčího..

  1065.00 Kč
 • EMINENT PLATINUM ADULT  - 12kg
  EMINENT PLATINUM ADULT - 12kg

  Pro zajištění vynikající kondice potřebují dospělí psi vyvážený příjem bílkovin. Jejich zdrojem je zde kvalitní rybí maso a lososový protein, který navíc dodává..

  1028.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu