PRINS SportCare RUNNINGtrail - 20kg

PRINS SportCare RUNNINGtrail - 20kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Granule pro psy
Dodavatel:Prins
Cena:1683.00 Kč

SportCare Running & Trail je lisované krmivo pro psy, které musí poskytovat špičkové výkony v činnostech střednědobého trvání. Existuje spousta sportů, které spadají do této kategorie, jako canicross, frisbee pro psy, lov, agility a flyball. Pro psy, kteří praktikují tyto sporty, jsou rozhodujícími zdroji energie jak sacharidy, tak tuky. Krmivo je vysoce koncentrované, a proto je objemově menší, což snižuje zátěž na žaludek.   Vyvážená výživa - speciálně vyvinuté pro psy, kteří praktikují sport střední délky, jako canicross a agility Podporuje klouby - složky jako lososový olej, glukosamin a chondroitin podporují klouby sportovního psa Potraviny bohaté na energii - zvýšený obsah tuku a bílkovin splňuje potřeby sportovních psů. L-karnitin navíc podporuje optimální spalování tuků  


 • EMINENT  MAXI JUNIOR  - 15kg
  EMINENT MAXI JUNIOR - 15kg

  Krmivo poskytuje potřebné živiny a energii pro rostoucí psy velkých a obřích plemen a zajišťuje tak správný růst a vývoj svalů a kostí. Chondroitin, glukosamin a ideální..

  881.00 Kč
 • EMINENT PLATINUM  PUPPY LARGE - 12kg
  EMINENT PLATINUM PUPPY LARGE - 12kg

  Skokový růst štěňat velkých a obřích plemen klade specifické nároky na výživu. Vyvážená kombinace glukosaminu, chondroitinu, MSM a manganu v chelátové formě zajišťuje..

  1058.00 Kč
 • EMINENT PLATINUM ADULT LARGE  - 12kg
  EMINENT PLATINUM ADULT LARGE - 12kg

  Velká a obří plemena mívají často problémy s pohybovým aparátem. To jak kvůli vysoké hmotnosti, tak i genetickému zatížení. Chondroprotektiva (chondroitin, glukosamin,..

  1027.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu