PRO PLAN cat STERILISED salmon - 10kg

PRO PLAN cat STERILISED salmon - 10kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Granule pro kočky
Dodavatel:Purina
Cena:1242.00 Kč

Optimální výživa a posílená ochrana pro kastrované a sterilizované kočky. Obsahuje OPTIRENAL pro podporu funkce ledvin. Vysoký obsah bílkovin a vlákniny pomáhá snižovat riziko nadměrného ukládání tuků. Kastrované/sterilizované kočky mají nižší energetické potřeby, ale zároveň mají sklony k přejídání a vykazují zvýšené riziko tvorby močových kamenů. PRO PLAN AfterCare s vysokým podílem lososa a tuňákem je vysoce chutné krmivo speciálně vyvinuté tak, aby zabránilo váhovým přírůstkům kastrovaných či sterilizovaných koček a udržovalo zdraví jejich močového traktu. Kombinace dvou různých zdrojů rybích bílkovin v krmivu prokazatelně snižuje denní energetický příjem o 10%*. Speciální tvar a struktura granulí pomáhají předcházet usazování zubního plaku a kamene. Ochrana a udržování zdravých ledvin jsou klíčové pro celkové zdraví vaší kočky a její spokojený život. Veterináři a odborníci na výživu společnosti Purina vyvinuli OptiRenal, což je specifický komplex živin, který pomáhá chránit funkci ledvin vaší kočky a zpomaluje...


 • PRO PLAN cat STERILISED turkey - 10kg
  PRO PLAN cat STERILISED turkey - 10kg

  PROPLAN Cat Sterilised superprémiové krmivo od Puriny s krůtím podporuje zdravou funkci močových cest, udržuje optimální váhu a podporuje obranyschopnost organismu. PROPLAN Cat..

  1242.00 Kč
 • RC cat   KITTEN STERILISED - granule pro kastrovaná koťata          - 2kg
  RC cat KITTEN STERILISED - granule pro kastrovaná koťata - 2kg

  Když vaše kotě začíná růst a zvědavě prozkoumávat své okolí, je důležité si pamatovat, že jeho přirozená obranyschopnost ještě není zcela vyvinutá. Během tohoto..

  508.00 Kč
 • Royal Canin Sterilised 7 - granule pro stárnoucí kastrované kočky              - 3,5kg
  Royal Canin Sterilised 7 - granule pro stárnoucí kastrované kočky - 3,5kg

  I když je kompletní a vyvážené krmivo důležité pro kočky jakéhokoliv věku, pro kastrované starší kočky jsou důležité jisté konkrétní živiny. Složení krmiva ROYAL..

  710.00 Kč
 • CHICOPEE cat ADULT LAMB  - 15kg
  CHICOPEE cat ADULT LAMB - 15kg

  Chicopee adult cat lamb&rice je kompletní krmivo pro dospělé kočky. Velice chutné a lehce stravitelné krmivo s jehněčím masem podporuje lepší trávení, zdravou a správně..

  1256.00 Kč
 • CHICOPEE cat ADULT SENIOR  - 15kg
  CHICOPEE cat ADULT SENIOR - 15kg

    Kompletní a vyvážené krmivo s vinikající chutí speciálně určené starším kočkám. Svým složením je přizpůsobené potřebám koček ve vyšším věku a nezatěžuje..

  1048.00 Kč
 • ONTARIO cat CASTRATE                    - 10 kg
  ONTARIO cat CASTRATE - 10 kg

  Kompletní krmivo dospělé kastrované kočky nebo kočky s nadváhou. Krmivo má nízký obsah magnézia k prevenci tvorby močových kamenů. Obsahuje Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny a..

  899.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu