PROPLAN cat STERILISED chicken - 10kg

PROPLAN cat STERILISED chicken - 10kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Granule pro kočky
Dodavatel:Purina
Cena:1293.00 Kč

PURINA® PRO PLAN® CAT Sterilised Adult 1+ s vysokým obsahem kuřete. Kompletní krmivo pro dospělé sterilizované / kastrované kočky. Krmiva Purina® PRO PLAN® obsahují specifické kombinace živin, vyvinuté na vědeckém základě, které pozitivním způsobem přispívají k dlouhému a zdravému životu koček. Purina® PRO PLAN® OPTIDigest® prokazatelně podporuje zdravé trávení díky přírodním prebiotikům. Obsahuje OPTIDigest® specifickou kombinaci živin s obsahem přírodních prebiotik, která prokazatelně podporuje zdravé trávení.


 • PETKULT cat  STERILIZED - 2x7kg
  PETKULT cat STERILIZED - 2x7kg

  Složení: Kachna (18%), rýže, hrášek, bramborový protein, hnědá rýže, živočišný tuk (6%), dehydrované živočišné bílkoviny (55%), kuřecí moučka (4%), pivovarské..

  1370.00 Kč
 • PRINS SportCare RACINGsprint - 20kg
  PRINS SportCare RACINGsprint - 20kg

  SportCare Working & Endurance je lisované krmivo pro psy, které potřebují poskytovat špičkové výkony v činnostech dlouhodobého trvání. Toto krmivo bylo vyvinuto speciálně..

  1620.00 Kč
 • PRINS SportCare RUNNINGtrail - 20kg
  PRINS SportCare RUNNINGtrail - 20kg

  SportCare Running & Trail je lisované krmivo pro psy, které musí poskytovat špičkové výkony v činnostech střednědobého trvání. Existuje spousta sportů, které spadají do..

  1683.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu