Frontline Combo Spot-on Cats sol 1x0,5ml !

Frontline Combo Spot-on Cats sol 1x0,5ml !

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zdraví a vitalita
Cena:172.7 Kč

Frontline Combo spot-on Cats pro kočky (1 pipeta). pro kočky od 8 týdnů věku a nad 1 kg ž. hm. aplikace mezi lopatky účinnost proti blechám a klíšťatům 1 měsíc proti všem vývojovým stádiím v balení je 1 pipeta účinná látka: Fipronil, Methoprene voděodolný Upozornění: Je důležité zajistit aplikaci přípravku na takové místo, ze kterého si jej zvíře nemůže slíznout, a po aplikaci zabránit vzájemnému olizování zvířat. Koupání koček během dvou dnů po aplikaci přípravku se nedoporučuje. Může dojít k uchycení jednotlivých klíšťat. Proto nelze zcela vyloučit přenos infekčních chorob, pokud jsou podmínky nepříznivé.   Použití v průběhu březosti a laktace: FRONTLINE Combo® Spot On Cat lze aplikovat chovným a březím kočkám a kočkám v laktaci.   Předávkování (symptomy, první pomoc, antidota): Předávkování přípravkem způsobuje slepení srsti v místě aplikace. Nicméně pokud se objeví, zmizí během 24 hodin po aplikaci.   Před použitím čtěte příbalový leták.


 • Spot on Fiprotec pro kočky nad 1kg
  Spot on Fiprotec pro kočky nad 1kg

  Antiparazitní přípravek proti klíšťatům a blechám. Vhodný pro kočky s hmotností nad 1 kg ve formě spot-on (roztok pro nakapání na kůži). Doporučená..

  127.2 Kč
 • Frontline Combo Spot-on Dog střední
  Frontline Combo Spot-on Dog střední

  Frontline Combo spot-on M je vhodný pro plemena psů vážící 10-20 kg (1 pipeta). pro psy od 8 týdnů věku a nad 2 kg ž. hm. aplikace mezi lopatky účinnost proti klíšťatům..

  222.3 Kč
 • Frontline Combo Spot-on Dog velký
  Frontline Combo Spot-on Dog velký

  Frontline Combo spot-on L je vhodný pro plemena psů vážící 20-40 kg (1 pipeta). pro psy od 8 týdnů věku a nad 2 kg ž. hm. aplikace mezi lopatky účinnost proti klíšťatům..

  271.9 Kč© 2019 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu