Frontline Combo Spot-on Dog obří

Frontline Combo Spot-on Dog obří

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zdraví a vitalita
Cena:329.7 Kč

Frontline Combo spot-on XL je vhodný pro obří plemena psů vážící 40-60 kg (1 pipeta). pro psy od 8 týdnů věku a nad 2 kg ž. hm. aplikace mezi lopatky účinnost proti klíšťatům 4 týdny, proti blechám až 8 týdnů proti všem vývojovým stádiím v balení je 1 pipeta účinná látka: Fipronilum voděodolný Upozornění: Je důležité zajistit aplikaci přípravku na takové místo, ze kterého si jej zvíře nemůže slíznout, a po aplikaci zabránit vzájemnému olizování zvířat. Koupání /namáčení ve vodě během 2 dnů po aplikaci přípravku a častější koupání než jedenkrát za týden se nedoporučuje vzhledem k tomu, že nebyla provedena studie, která by zjišťovala, jak koupání ovlivňuje účinnost tohoto přípravku. Před použitím čtěte příbalový leták.


 • Frontline Combo Spot-on Dog střední
  Frontline Combo Spot-on Dog střední

  Frontline Combo spot-on M je vhodný pro plemena psů vážící 10-20 kg (1 pipeta). pro psy od 8 týdnů věku a nad 2 kg ž. hm. aplikace mezi lopatky účinnost proti klíšťatům..

  222.3 Kč
 • Frontline Combo Spot-on Dog obří
  Frontline Combo Spot-on Dog obří

  Frontline Combo spot-on XL je vhodný pro obří plemena psů vážící 40-60 kg (1 pipeta). pro psy od 8 týdnů věku a nad 2 kg ž. hm. aplikace mezi lopatky účinnost proti..

  329.7 Kč
 • Spot on Fiprotec pro psy XL 40-60kg
  Spot on Fiprotec pro psy XL 40-60kg

  Antiparazitní přípravek proti klíšťatům a blechám. Vhodný pro psy o hmotnosti 40-60kg od 12ti týdnů věku ve formě spot-on (roztok pro nakapání na kůži). Doporučená dávka..

  238.8 Kč© 2019 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu