Frontline Combo Spot-on Dog velký

Frontline Combo Spot-on Dog velký

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zdraví a vitalita
Cena:271.9 Kč

Frontline Combo spot-on L je vhodný pro plemena psů vážící 20-40 kg (1 pipeta). pro psy od 8 týdnů věku a nad 2 kg ž. hm. aplikace mezi lopatky účinnost proti klíšťatům 4 týdny, proti blechám až 8 týdnů proti všem vývojovým stádiím v balení je 1 pipeta účinná látka: Fipronilum voděodolný Upozornění: Je důležité zajistit aplikaci přípravku na takové místo, ze kterého si jej zvíře nemůže slíznout, a po aplikaci zabránit vzájemnému olizování zvířat. Koupání /namáčení ve vodě během 2 dnů po aplikaci přípravku a častější koupání než jedenkrát za týden se nedoporučuje vzhledem k tomu, že nebyla provedena studie, která by zjišťovala, jak koupání ovlivňuje účinnost tohoto přípravku. Před použitím čtěte příbalový leták.


 • Frontline Combo Spot-on Dog obří
  Frontline Combo Spot-on Dog obří

  Frontline Combo spot-on XL je vhodný pro obří plemena psů vážící 40-60 kg (1 pipeta). pro psy od 8 týdnů věku a nad 2 kg ž. hm. aplikace mezi lopatky účinnost proti..

  329.7 Kč
 • Spot on Fiprotec pro psy XL 40-60kg
  Spot on Fiprotec pro psy XL 40-60kg

  Antiparazitní přípravek proti klíšťatům a blechám. Vhodný pro psy o hmotnosti 40-60kg od 12ti týdnů věku ve formě spot-on (roztok pro nakapání na kůži). Doporučená dávka..

  238.8 Kč
 • Advantix spot on miniaturní
  Advantix spot on miniaturní

  Advantix spot-on do 4kg je vhodný pro malá plemena psů vážící do 4 kg (1 pipeta). Pětinásobná ochrana proti klíšťatům, blechám, komárům, bodavým mouchám a..

  269.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu