Hračka NERF gumový rugby míč LED 10cm

Hračka NERF gumový rugby míč LED 10cm

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Cena:197.52 Kč

Aktivní hračka pro psy. Prakticky nezničitelná gumová hračka pro psy! LED série je zvláště vhodná pro použití ve tmě s viditelností až 90 metrů. Velmi odolná, gumová hračka pro psy, kteří zbožňují kousání. Vyrobena ze speciální gumy, která odolá i těm "nejagresivnějším kousačům", kteří jinak zničí ostatní hračky během pár minut. UPOZORNĚNÍ: Nenechávejte Vaše zvíře bez dozoru, hračku používejte pouze pod dohledem. Nedovolte zvířeti hračku používat, je-li poškozena. Hračka je určena pouze pro zvířata. Velikost: 10cm.


 • Hračka Dog Fantasy TPR LED aport kolík bílá 19cm
  Hračka Dog Fantasy TPR LED aport kolík bílá 19cm

  Hračky pro psy různých tvarů. Po nárazu začnou blikat. Skvělá zábava na dlouhé hodiny. Hračky svítí nebo blikají, což usnadní jejich hledání a upoutá pozornost psa...

  127.2 Kč
 • Hračka Dog Fantasy TPR tyč modrá 30cm
  Hračka Dog Fantasy TPR tyč modrá 30cm

  Házecí tyč z odolného materiálu TPR - termoplastické gumy, která je nezávadná, netoxická a pro psy příjemná na kousání. Vnitřek hračky je šustící a o to víc bude psa..

  156.2 Kč
 • Hračka Dog Fantasy TPR rugby míč červená 16cm
  Hračka Dog Fantasy TPR rugby míč červená 16cm

  Míč z odolného materiálu TPR - termoplastické gumy, která je nezávadná, netoxická a pro psy příjemná na kousání. Vnitřek hračky je šustící a o to víc bude psa zajímat a..

  197.5 Kč© 2019 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny.