Oční kapky beaphar oftal 50 ml

Oční kapky beaphar oftal 50 ml

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Péče o zdraví
Dodavatel:Beaphar
Cena:189.00 Kč

Oční kapky Oftal pečují o oči a odstraňují skvrny od slz u psů, koček a ostatních domácích zvířat. Stimulují přirozený proces čištění Předchází podráždění ze špíny a prachu Zamezují tvorbě tmavých skvrn pod očima. Návod k použití: Kápněte několik kapek do očí zvířete, poté očistěte vatovým tamponem navlhčeným v Oftalu směrem od vnějšího koutku oka k vnitřnímu. Opakujte 2x týdně. Složení: voda, chlorid sodný, sulfát sodný, sodium EDTA, benzalkonium chlorid, dymethyl sulfon (MSM) Uchovejte v chladu a suchu mimo dosah dětí.


 • Tablety pro svěží dech beaphar fresh breath 40 ks
  Tablety pro svěží dech beaphar fresh breath 40 ks

  Tablety Fresh Breath neutralizují zápach z tlamy psů a koček i specifické pachy domácích zvířat. Obsahují chlorofyl, přírodní zelený pigment obsažený v rostlinách..

  229.00 Kč
 • Oboustranný zubní kartáček beaphar
  Oboustranný zubní kartáček beaphar

  Oboustranný zubní kartáček v kombinaci se zubní pastou Beaphar zajistí dokonalou péči o zuby vašeho psa. Abyste předešli problémům se zuby a zápachu z tlamy, je nutné čistit..

  79.00 Kč
 • Sprej na rozčesání srsti beaphar free 150 ml
  Sprej na rozčesání srsti beaphar free 150 ml

  Beaphar Free je sprej proti plstnatění srsti psů a koček s přídavkem mandlového oleje. Usnadňuje rozčesávání srsti Pomáhá přecházet plstnatění Dodává srsti jemný lesk..

  219.00 Kč
 • Šampon pro psy s bílou srstí Beaphar 250 ml
  Šampon pro psy s bílou srstí Beaphar 250 ml

  Provitaminový šampon Beaphar je speciálně vyvinutý přípravek pro psy s bílou srstí. Šampon neobsahuje bělidlo Aktivuje přirozené pigmenty srsti, a tím zvýrazňuje barvu srsti..

  169.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu