Postroj non-stop free motion 4

Postroj non-stop free motion 4

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Sport a výcvik
Dodavatel:Non-stop
Cena:1694.00 Kč

Postroj non-stop free motion 4 nyní za 1694 CZK,Postroj, který byl ušit ze zkušeností těch nejlepších závodníků, aby skvěle padnul každému psovi. Volné dýchací cesty Optimálně rozložený tah Nastavitelná velikost – padne každému psovi. Speciální konstrukce postroje Freemotion umožní psovi zvětšit rozsah pohybů a získat tak z každého kroku a z každého odrazu maximum. Postroj psovi netlačí na dýchací cesty a navíc umožňuje nastavení délky, šířky zad a hloubky hrudníku. Free motion padne každému psovi a respektuje přirozenost jeho pohybu. To je důvod proč se v postroji Free motion naši čtyřnozí kamarádi cítí tak dobře. Otvor pro hlavu: 40 cm Obvod krku: 33 - 36 cm


 • Postroj non-stop free motion 3
  Postroj non-stop free motion 3

  Postroj non-stop free motion 3 skladem nyní za 1694 CZK,Postroj, který byl ušit ze zkušeností těch nejlepších závodníků, aby skvěle padnul každému psovi. Volné dýchací..

  1694.00 Kč
 • Postroj non-stop line fialový 8
  Postroj non-stop line fialový 8

  Postroj non-stop line fialový 8 nyní za 989 CZK,Postroj Line je univerzální postroj vhodný pro většinu psů a aktivit. Výlety do parku i do hor, běh, sportovní kynologie či..

  989.00 Kč
 • Postroj non-stop line fialový 7
  Postroj non-stop line fialový 7

  Postroj non-stop line fialový 7 nyní za 989 CZK,Postroj Line je univerzální postroj vhodný pro většinu psů a aktivit. Výlety do parku i do hor, běh, sportovní kynologie či..

  989.00 Kč
 • Postroj non-stop line fialový 6
  Postroj non-stop line fialový 6

  Postroj non-stop line fialový 6 nyní za 989 CZK,Postroj Line je univerzální postroj vhodný pro většinu psů a aktivit. Výlety do parku i do hor, běh, sportovní kynologie či..

  989.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu