Postroj rogz alpinist fialový l

Postroj rogz alpinist fialový l

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Venčení
Dodavatel:Rogz
Cena:449.00 Kč

Nastavitelný postroj s efektním barevným potiskem pro velké psy. Postroj z jemného a přesto pevného nylonu v několika barevných variacích. Určeno pro psy s obvodem hrudníku 45-75 cm. ROGZ Alpinist postroje pro psy jsou velmi jemné na dotek Postroje jsou šité z vysoce kvalitního a pevného nylonového popruhu Unikátní pojistka na sponě proti samovolnému rozepnutí postroje Lité chromové kroužky jsou z jednoho kusu- nikdy se nerozpojí Pro obvod hrudníku: 45-75 cm, šířka popruhu: 2 cm.


 • Postroj rogz alpinist oranžový s
  Postroj rogz alpinist oranžový s

  Nastavitelný postroj s efektním barevným potiskem pro malé psy. Postroj z jemného a přesto pevného nylonu v několika barevných variacích. Určeno pro psy s obvodem hrudníku..

  249.00 Kč
 • Postroj rogz alpinist modrý m
  Postroj rogz alpinist modrý m

  Nastavitelný postroj s efektním barevným potiskem pro střední psy. Postroj z jemného a přesto pevného nylonu v několika barevných variacích. Určeno pro psy s obvodem hrudníku..

  269.00 Kč
 • Postroj rogz alpinist fialový l
  Postroj rogz alpinist fialový l

  Nastavitelný postroj s efektním barevným potiskem pro velké psy. Postroj z jemného a přesto pevného nylonu v několika barevných variacích. Určeno pro psy s obvodem hrudníku 45-75..

  449.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu