Royal canin sterilised 2kg

Royal canin sterilised 2kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Royal Canin
Cena:384.00 Kč

Vyvážené a kompletní krmivo pro kastrované kočky Po kastraci se sníží energetické nároky kočky. Toto krmivo pomáhá snižovat riziko nadměrného přibírání na váze díky přizpůsobenému obsahu tuku (12%) a odpovídajícím doporučeným denním dávkám. krmivo je obohaceno o L-karnitin, má vysoký obsah proteinů (37%) a podporuje zdraví močového traktu.        ROYAL CANIN® ROYAL CANIN® se řídí základním principem, kdy potřeby koček a psů jsou vždy na prvním místě, s individuálním přístupem a respektem jejich přirozených potřeb. Neustále zlepšujeme naši činnost a receptury díky úzké spolupráci s veterinárními lékaři, profesionálními chovateli a vědeckými pracovníky po celém světe s cílem prohlubovat porozumění specifických potřeb koček a psů.  Naším posláním je vyvíjet nutriční řešení přizpůsobené na míru specifickým potřebám a tím zlepšovat kvalitu každodenního života koček a psů a vytvořit lepší svět pro kočky a psy. PŘÍSTUP ROYAL CANIN Posláním Royal Canin...


 • Royal canin indoor long hair 400g
  Royal canin indoor long hair 400g

  Vyvážené a kompletní krmivo Vhodné pro dlouhosrsté dospělé kočky od 1 do 7 let, chované v bytě. Dlouhosrsté kočky žijící v bytě jsou obzvláště náchylné k tvorbě..

  96.00 Kč
 • Royal canin indoor long hair 2kg
  Royal canin indoor long hair 2kg

  Vyvážené a kompletní krmivo Vhodné pro dlouhosrsté dospělé kočky od 1 do 7 let, chované v bytě. Dlouhosrsté kočky žijící v bytě jsou obzvláště náchylné k tvorbě..

  384.00 Kč
 • Royal canin exigent protein preference 2kg
  Royal canin exigent protein preference 2kg

  Vyvážené a kompletní krmivo  Vhodné pro velmi vybíravé kočky od 1 roku. Vyvážený obsah proteinů, lipidy a sacharidy tvoří krmivo atraktivní pro..

  384.00 Kč
 • Royal canin exigent aromaticattraction 400g
  Royal canin exigent aromaticattraction 400g

  Vyvážené a kompletní krmivo Vhodné pro velmi vybíravé dospělé kočky od 1 roku.   Kočky si vybírají krmivo prvotně podle vůně, pokud je pro ně atraktivní, krmivo..

  96.00 Kč
 • Royal canin exigent aromaticattraction 2kg
  Royal canin exigent aromaticattraction 2kg

  Vyvážené a kompletní krmivo Vhodné pro velmi vybíravé dospělé kočky od 1 roku. Kočky si vybírají krmivo prvotně podle vůně, pokud je pro ně atraktivní, krmivo..

  384.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu