Royal canin x-small mature 8 1.5kg

Royal canin x-small mature 8 1.5kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Royal Canin
Cena:288.00 Kč

Kompletní krmivo pro stárnoucí psy Vhodné pro psy velmi malých plemen (hmotnost do 4 kg) - nad 8 let Pro vitalitu stárnoucích psů Živiny obsažené v této receptuře pomáhají udržet vitalitu stárnoucích malých psů (zejména činnost srdce a ledvin). X-SMALL Mature +8 obsahuje zároveň patentovaný komplex antioxidantů. Velmi malá plemena psů trpí často zácpami. Exkluzivní kombinace živin podporuje správné zažívání (L.I.P. proteiny s vysokou stravitelností). Příjem vhodné kombinace vláknin (včetně psyllia) pomáhá posunu zažitiny ve střevech a přispívá k dobré kvalitě stolice. Tyto velmi malé granule jsou uzpůsobené miniaturním čelistem psů do 4 kg. Exkluzivní receptura podporuje chuť k jídlu u velmi malých plemen. Znaky krmiva:  Zdravé trávení Výjimečná kombinace živin k podpoře optimální bezpečnosti trávicích procesů (proteiny L.I.P.) a vyvážené střevní flóry (prebiotika, FOS, MOS) přispívající ke správné konzistenci stolice. Napomáhá dentální...


 • Royal canin x-small mature 8 500g
  Royal canin x-small mature 8 500g

  Kompletní krmivo pro stárnoucí psy Vhodné pro psy velmi malých plemen (hmotnost do 4 kg) - nad 8 let Pro vitalitu stárnoucích psů Živiny obsažené v této receptuře..

  116.00 Kč
 • Krmivo applaws dry dog chicken senior 2kg
  Krmivo applaws dry dog chicken senior 2kg

  Kompletní krmivo pro starší psy  S obsahem 75% kuřecího masa, zeleniny a přírodními extrakty + aktivní probiotika. Hypoalergenní bezobilné krmivo s obsahem prvotřídního..

  280.00 Kč
 • Brit care senior lamb & rice 3kg
  Brit care senior lamb & rice 3kg

  Hypoalergenní krmivo pro starší psy všech plemen Kvalitní výživa pro klidné a zdravé stáří Začátek stáří přichází mezi 10 a 12 rokem u malých plemen, 8 a 10 rokem..

  344.00 Kč
 • Brit care senior lamb & rice 1kg
  Brit care senior lamb & rice 1kg

  Hypoalergenní krmivo pro starší psy všech plemen Kvalitní výživa pro klidné a zdravé stáří Začátek stáří přichází mezi 10 a 12 rokem u malých plemen, 8 a 10 rokem..

  120.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu