Royal canin yorkshire terrier junior 1.5kg

Royal canin yorkshire terrier junior 1.5kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Royal Canin
Cena:312.00 Kč

Kompletní krmivo pro štěňata plemene jorkšírský teriér do 10 měsíců Výživa na míru Díky optimálnímu obsahu proteinů a tuku splňuje požadavky na výživu během krátkého období intenzivního růstu tohoto plemene a přispívá ke správné mineralizaci kostry díky správnému množství vápníku a fosforu. Granule velikostí a tvarem přizpůsobená přímo na míru stimuluje chuť k jídlu i u toho nejmlsnějšího jorkšíra a pomáhá budovat přirozenou obranu proti zdravotním rizikům. Znaky krmiva:  Zdravé trávení Výjimečná kombinace živin k podpoře optimální bezpečnosti trávicích procesů a vyvážené střevní flóry přispívající ke správné konzistenci stolice. Pro podporu imunity Ppomáhá budovat přirozenou obranu proti zdravotním rizikům. Pro podporu kůže a srsti Složení obsahuje živiny na podporu zdravé pokožky a srsti. ROYAL CANIN® ROYAL CANIN® se řídí základním principem, kdy potřeby koček a psů jsou vždy na prvním místě, s individuálním přístupem a...


 • Eukanuba puppy small 1kg
  Eukanuba puppy small 1kg

  Kompletní a vyvážené krmivo pro štěňata Nová EUKANUBA vylepšená receptura se zaměřením na konkrétní fázi života - pro štěňata malých plemen psů od 1 do 12 měsíců..

  96.00 Kč
 • Eukanuba puppy large 15kg
  Eukanuba puppy large 15kg

  Kompletní krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen Nová EUKANUBA vylepšená receptura se zaměřením na konkrétní fázi života - pro štěňata velkých plemen psů od 3 do..

  880.00 Kč
 • Eukanuba puppy medium 1kg
  Eukanuba puppy medium 1kg

  Kompletní a vyvážené krmivo pro štěňata Nová EUKANUBA vylepšená receptura se zaměřením na konkrétní fázi života - pro štěňata středně velkých plemen psů od 1 do..

  99.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu