Royal canin yorkshire terrier junior 1.5kg

Royal canin yorkshire terrier junior 1.5kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Royal Canin
Cena:449.00 Kč

Kompletní krmivo pro štěňata plemene jorkšírský teriér do 10 měsíců Výživa na míru Díky optimálnímu obsahu proteinů a tuku splňuje požadavky na výživu během krátkého období intenzivního růstu tohoto plemene a přispívá ke správné mineralizaci kostry díky správnému množství vápníku a fosforu. Granule velikostí a tvarem přizpůsobená přímo na míru stimuluje chuť k jídlu i u toho nejmlsnějšího jorkšíra a pomáhá budovat přirozenou obranu proti zdravotním rizikům. Znaky krmiva:  Zdravé trávení Výjimečná kombinace živin k podpoře optimální bezpečnosti trávicích procesů a vyvážené střevní flóry přispívající ke správné konzistenci stolice. Pro podporu imunity Ppomáhá budovat přirozenou obranu proti zdravotním rizikům. Pro podporu kůže a srsti Složení obsahuje živiny na podporu zdravé pokožky a srsti. ROYAL CANIN® ROYAL CANIN® se řídí základním principem, kdy potřeby koček a psů jsou vždy na prvním místě, s individuálním přístupem a...


 • Royal canin mini starter 3kg
  Royal canin mini starter 3kg

  Kompletní krmivo pro štěňata a březí a kojící feny START COMPLEX Vycházející z vědeckých výzkumů je BIRTH PROGRAMME jedinečné nutriční řešení, které splňuje..

  699.00 Kč
 • Royal canin mini junior 800g
  Royal canin mini junior 800g

  Kompletní krmivo pro psy Vhodné pro pro štěňata malých plemen (hmotnost v dospělosti 1 až 10 kg) do 10 měsíců věku.   Znaky krmiva:  Zdravé trávení Výjimečná..

  199.00 Kč
 • Royal canin mini junior 4kg
  Royal canin mini junior 4kg

  Kompletní krmivo pro psy Vhodné pro pro štěňata malých plemen (hmotnost v dospělosti 1 až 10 kg) do 10 měsíců věku.   Znaky krmiva:  Zdravé trávení Výjimečná kombinace..

  699.00 Kč
 • Royal canin yorkshire terrier junior 7.5kg
  Royal canin yorkshire terrier junior 7.5kg

  Kompletní krmivo pro štěňata plemene jorkšírský teriér do 10 měsíců Výživa na míru Díky optimálnímu obsahu proteinů a tuku splňuje požadavky na výživu během..

  1499.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu