Sera aquatan 50ml

Sera aquatan 50ml

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Čištění akvária a úprava vody
Dodavatel:SERA
Cena:69.00 Kč

Sera Aquatan upravuje vodu z kohoutku na vodu vhodnou pro akvarijní ryby. Pokud ryby žijí v akváriu s čistou vodou upravenou dle jejich potřeb, vyžaduje pak údržba akvária méně úsilí. Sera Aquatan má okamžitý účinek. Díky neutrálnímu PH může být přípravek použit při transportu ryb. Eliminace chlóru. Váže těžké kovy. Obsažený jód podporuje vybarvení ryb. Ochranné koloidy chrání kožní sliz a žábry. Nemění PH vody ani v případě, že bylo použito větší množství přípravku. Zdravý růst a vitalita ryb díky obsaženému hořčíku Méně stresu a podpora funkce nervového systému díky komplexu vitamínu B.


 • Eheim aqua care 500ml
  Eheim aqua care 500ml

  EHEIM Water Conditioner - Water care přípravek pro úpravu čerstvé vody. Water Conditioner pro vytvoření vody pro přirozené prostředí ryb. Připraví z vodovodní vody přírodní..

  179.00 Kč
 • Tetra phosphate minus 100 ml
  Tetra phosphate minus 100 ml

  Přípravek k spolehlivému snížení vysokého obsahu fosforečnanů PO4 v akváriu. Podrobnosti: Příliš mnoho fosforečnanů podporuje růst nežádoucích rostlin. Přípravek TETRA..

  85.00 Kč
 • Tetra toru min 100ml
  Tetra toru min 100ml

  Umožňuje biologicky aktivní přeměnu akvarijní vody ve vodu tropickou, blízkou přirozené vodě. Je vyroben z výtažků přírodní rašeliny. Obsahuje přírodní třísloviny,..

  129.00 Kč
 • Sera aquatan 250ml
  Sera aquatan 250ml

  Sera Aquatan upravuje vodu z kohoutku na vodu vhodnou pro akvarijní ryby. Pokud ryby žijí v akváriu s čistou vodou upravenou dle jejich potřeb, vyžaduje pak údržba akvária méně..

  199.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu