Sera floredepot 2,4kg

Sera floredepot 2,4kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Péče o akvarijní rostliny
Dodavatel:SERA
Cena:269.00 Kč

Substrát s urychlovačem růstu rostlin pro sladkovodní akvária. Sera Floredepot se používá při zakládání akvárií a při větších reorganizacích v nádrži. Substrát neobsahuje nitráty ani fosfáty. Balení 2,4 kg je dostačující pro 60 litrovou nádrž.


 • Sera floredepot 4,7kg
  Sera floredepot 4,7kg

  Substrát s urychlovačem růstu rostlin pro sladkovodní akvária. Sera Floredepot se používá při zakládání akvárií a při větších reorganizacích v nádrži. Substrát..

  399.00 Kč
 • Hill’s science plan feline adult sensitive stomach chicken with egg & rice 1,5kg
  Hill’s science plan feline adult sensitive stomach chicken with egg & rice 1,5kg

  Speciálně vytvořené krmivo s kuřecím masem, vejcem a rýží zajišťuje bezproblémové trávení. Vytvořeno s klinicky ověřenými antioxidanty a optimální hladinou vysoce..

  399.00 Kč
 • Ontario adult castrate 0,4 kg
  Ontario adult castrate 0,4 kg

  Superprémiové kompletní krmivo pro kastrované nebo sterilizované kočky, nebo kočky s nadváhou Vysoce kvalitní české superprémiové krmivo Krmivo má nízký obsah magnézia k..

  69.00 Kč
 • Ontario snack chicken jerky sandwich 70g
  Ontario snack chicken jerky sandwich 70g

  Doplňkové krmivo pro psy. Vynikající, měkký sandwich z kuřecího masa a tresky polak s vysokou chutností, ideální jako odměna. Složení: kuřecí prsa 58,5%, treska polak 13%,..

  49.00 Kč
 • Ontario snack duck dice small dog 70 g
  Ontario snack duck dice small dog 70 g

  Ontario pamlsky ze sušeného kachního masa - vysoce kvalitní, doplňkové krmivo. -Vyrobené z 96% sušeného kachního masa -Určené pro podávání jako odměny nebo pamlsku: 2-8 ks za..

  49.00 Kč
 • Ontario kitten 2 kg
  Ontario kitten 2 kg

  Superprémiové kompletní krmivo Vhodné pro koťata od 1 do 12 měsíců, březí a kojící kočky. Vysoce kvalitní české superprémiové krmivo Krmivo má nízký obsah magnézia k..

  239.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu