Spot on Fiprotec pro kočky nad 1kg

Spot on Fiprotec pro kočky nad 1kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zdraví a vitalita
Cena:127.2 Kč

Antiparazitní přípravek proti klíšťatům a blechám. Vhodný pro kočky s hmotností nad 1 kg ve formě spot-on (roztok pro nakapání na kůži). Doporučená dávka je obsažena v jedné pipetě o objemu 0,50 ml. Určeno pro kočky od 7 měsíců věku. Aktivní látka: fipronilum Účinnost: 5 týdnů proti blechám, 48 hodin proti klíšťatům Návod k použití: Držte pipetu zpříma. Poklepejte na její úzkou část, aby bylo zajištěno, že se obsah nalézá v hlavní části pipety. Odstřihněte horní část pipety nůžkami, rozhrňte srst zvířete mezi lopatkami tak, aby byla viditelná kůže. Přiložte špičku pipety přímo na kůži a jemně vyprázdněte její obsah, nejlépe na dvě místa – jednu část na místo spodiny lebeční a druhou o 2-3 cm dál.   


 • Spot on frontline 1x0,5ml !
  Spot on frontline 1x0,5ml !

  Frontline spot-on pro kočky (1 pipeta). pro kočky od 8 týdnů věku a nad 1 kg ž. hm. aplikace mezi lopatky účinnost až 1 měsíc proti blechám, klíšťatům a všenkám v..

  199.00 Kč
 • Bolfo obojek antip.peskočka 38cm
  Bolfo obojek antip.peskočka 38cm

  Antiparazitní obojek pro kočky a malé psy od tří měsíců věku účinnost proti blechám u koček až 4 měsíce, u psů až 5 měsíců účinnost proti klíšťatům u koček..

  349.00 Kč
 • Bolfo sprej insekticidní 250ml
  Bolfo sprej insekticidní 250ml

  Bolfo sprej vhodný pro psy i kočky určený k hubení parazitů. proti klíšťatům, blechám, vším a všenkám k hubení ektoparazitů i v okolí zvířat účinná..

  299.00 Kč
 • Obojek foresto antiparazitní pro kočky a malé psy 38cm
  Obojek foresto antiparazitní pro kočky a malé psy 38cm

  Repelentní antiparazitní obojek pro kočky a malé psy o váze do 8kg. Foresto obojek proti blechám a klíšťatům chrání vašeho psa a kočku tím, že blechy a klíšťata hubí,..

  799.00 Kč
 • Beaphar immo shield line-on pro kočky
  Beaphar immo shield line-on pro kočky

  Beaphar IMMO Shield Line-on pro kočky je přípravek založený na látce dimetikon (silikonový olej), která fyzikálním způsobem znehybňuje, a tím i likviduje blechy, klíšťata..

  194.00 Kč
 • Advantix spot on miniaturní
  Advantix spot on miniaturní

  Advantix spot-on do 4kg je vhodný pro malá plemena psů vážící do 4 kg (1 pipeta). Pětinásobná ochrana proti klíšťatům, blechám, komárům, bodavým mouchám a..

  269.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu