Tetra betta aqua safe 100ml

Tetra betta aqua safe 100ml

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Čištění akvária a úprava vody
Dodavatel:Tetra
Cena:79.00 Kč

Roztok k úpravě vodovodní vody v akváriu na vodu vhodnou pro betty bojovnice. Jedinečná kombinace přírodních biopolymerů a stopových prvků Odstraňuje chlor, chloramin a váže těžké kovy Neutralizuje látky škodlivé pro ryby Dodává životně důležité látky Díky pečujícím koloidům chrání žábry a sliznice Dodává do vody proti stresový vitamín B Bioextrakty podporují průzračnost vody Použití: dávkujte 10 ml přípravku na 10 l akvarijní vody.


 • Tetra aqua safe 50ml
  Tetra aqua safe 50ml

  Přípravek k úpravě vody z vodovodu na vodu vhodnou do akvária. Umožňuje, že i voda dodaná do akvária z vodovodního potrubí je pro rybičky bezpečná. Pro ryby škodlivé..

  59.00 Kč
 • Tetra aqua safe 5l
  Tetra aqua safe 5l

  Přípravek k úpravě vody z vodovodu na vodu vhodnou do akvária. Umožňuje, že i voda dodaná do akvária z vodovodního potrubí je pro rybičky bezpečná. Pro rybičky škodlivé..

  1299.00 Kč
 • Tetra aqua safe 500ml
  Tetra aqua safe 500ml

  Přípravek k úpravě vody z vodovodu na vodu vhodnou do akvária. Tetra Aqua Safe umožňuje, že i voda dodaná do akvária z vodovodního potrubí je pro rybičky bezpečná. Pro..

  279.00 Kč
 • Tetra toru min 250ml
  Tetra toru min 250ml

  Umožňuje biologicky aktivní přeměnu akvarijní vody ve vodu tropickou, blízkou přirozené vodě. Je vyroben z výtažků přírodní rašeliny. Obsahuje přírodní třísloviny,..

  249.00 Kč
 • Tetra bactozym 10kapslí
  Tetra bactozym 10kapslí

  Enzymkoncentrát a aktivní bakterie v jednom. Pečuje o bioaktivní částice ve filtru a v celém akváriu. Doposud bylo třeba 3-4 dny počkat, než bylo možné do nově zřízeného..

  249.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu