Tetra repto life 100ml

Tetra repto life 100ml

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Péče a zdraví
Dodavatel:Tetra
Cena:139.00 Kč

Výživný koncentrát pro všechny druhy plazů.Doplňkové krmivo pro plazy. Vysoce kvalitní koncentrát obsahuje důležité vitamíny, proteiny, stopové prvky a živiny rostlinného původu. Předchází symptomu nedostatečnosti, zajišťuje odolnost organismu vůči nemocem a dodává vitalitu. Krmný návod: několikrát týdně nasypte přímo na krmivo nebo krmný hmyz. Složení: kvasinky, obiloviny, minerální látky, rostlinné bílkovinné extrakty, zelenina (4,8% vojtěška). Jakostní znaky: proteiny 30%, vlhkost 8%, oleje a tuky 4%, hrubé popeloviny 7%, hrubá vláknina 2%, vitamín A 40000 m.j./ kg, vitamín D3 4000 m.j./ kg, mangan 365 mg / kg, zinek 813 mg / kg, železo 13 mg / kg, měď 271 mg / kg, jód 76 mg / kg.


 • Kapky beaphar turtle vit vitamínové 20ml
  Kapky beaphar turtle vit vitamínové 20ml

  Vitamínové kapky pro želvy a terarijní zvířata - doplňkové krmivo pro vodní i suchozemské želvy, terarijní zvířata i akvarijní rybičky. Zlepšuje celkovou kondici výše..

  129.00 Kč
 • Kámen minerální flamingo 2ks
  Kámen minerální flamingo 2ks

  Minerální kameny pro okrasné ptactvo...

  29.00 Kč
 • Želvík hu-ben kondicionér pro želvy
  Želvík hu-ben kondicionér pro želvy

  Vápníkový blok pro vodní želvy s přídavkem vitamínu B1. Obsashuje látky, které vhodně upravují pH vody na neutrální reakci. Zabraňuje tak překyselení vody v želváriích a..

  44.00 Kč
 • Sprej beaphar papick proti vyškubávání
  Sprej beaphar papick proti vyškubávání

  Vysoce účinný sprej proti vyškubávání peří. Speciálně vyvinutý pro papoušky, korely a ostatní tropické zpěvné ptáky. Efekt spreje je založen použití hořkých substancí..

  294.00 Kč
 • Šampon beaphar pro fretky 200ml
  Šampon beaphar pro fretky 200ml

  Speciálně vyvinutý šampon k častému použití zvláště v letních měsících. Nesmývá přírodní kožní tuk, který chrání kůži a zanechává srst krásnou a zářivou. Je..

  169.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu