Vitakraft emotion crunchy mrkev 100g

Vitakraft emotion crunchy mrkev 100g

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Vitakraft
Cena:79.00 Kč

Tyto skvělé mrkvičky na hlodání se báječně hodí k mlsání. Jsou vyrobeny ze zdravé mrkve a vypadají skvěle. Kromě toho obsahují zdravý prebiotický inulin, který podporuje zdravou střevní mikroflóru a tím přispívá k vitalitě hlodavců. Hlodací mrkvička neobsahuje obilí, a proto je vhodná i pro zvířátka na bezobilném jídelníčku.     hlodací tyčinka pro všechny hlodavce     vyrobena z chutné mrkve     bez obilí     prebioticky působící inulin přispívá k vitalitě receptura bez cukru     bez umělých aromat, barviv a konzervantů     znovuuzavíratelný obal Složení: zelenina (sušená mrkev 98 %), inulin 1 %, oleje a tuky.


 • Krmivo beaphar care králík 5kg
  Krmivo beaphar care králík 5kg

  Lahodné superprémiové krmivo pro králíky. Care+ Králík je kvalitní, 100% extrudované krmivo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s chovateli, veterináři a odborníky na výživu...

  1129.00 Kč
 • Krmivo beaphar care pískomil 700g
  Krmivo beaphar care pískomil 700g

  Kompletní superprémiové krmivo pro pískomily a myši. Care+ Pískomil je kvalitní extrudované krmivo, přičemž každá granule má stejné složení, čímž se předchází..

  219.00 Kč
 • Krmivo beaphar care potkan 700g
  Krmivo beaphar care potkan 700g

  Vyvážené superprémiové krmivo pro potkany. Care+ Potkan je velice lahodné krmivo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s chovateli, veterináři a odborníky na výživu. Je to 100%..

  219.00 Kč
 • Krmivo beaphar care morče 1.5kg
  Krmivo beaphar care morče 1.5kg

  Vynikající superprémiové krmivo pro morčata. Krmivo Care+ pro morčata je vyvinuté ve spolupráci s chovateli, veterináři a odborníky na výživu. Je velice chutné a vaše morče..

  424.00 Kč
 • Krmivo beaphar care činčila 1.5kg
  Krmivo beaphar care činčila 1.5kg

  Výtečné superprémiové krmivo pro činčily. Care+ je vysoce chutné a kvalitní krmivo pro činčily, které bylo vyvinuto ve spolupráci s chovateli, veterináři a odborníky na..

  419.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby pro psy a kočky za rozumné ceny: chovatel@vybrat.eu